neděle 11. ledna 2015

Náročný víkend

Tak máme za sebou opravdu jeden velmi náročný víkend, myšleno společensky. Oba dva dny jsme byli s manželem na obědě u rodičů (pokaždé u jiných) a do toho jsme ještě v sobotu stihli večer návštěvu přátel, která se protáhla do dvou hodin ráno.

Dnešní oběd byl u manželových rodičů, jeho táta měl narozky. Nevím jak Vám, ale mě se vždy těžce vymýšlí dary pro chlapy, navíc tentokrát pro tchána..a manžel samo sebou nic nevymyslel ;-) Nakonec jsme skončili u dárkového koše ze zeleniny a sýrů, protože tchán dodržuje zdravou stravu. Hrála jsem si s tím dnes dopoledne a nakonec to vypadalo i pěkně...


Zbytek odpoledne/večera jsem se už jen pokoušela dohnat ztracený čas a pouklízet aspoň trochu. I na žehlení jsem skočila, takže nakonec jsem jakž takž něco i udělala.

Už máme i odstrojený stromek. Sice neopadával, ale větve se mu už seschnuté ohýbaly dolů a baňky pak sjížděly ze stromku dolů. Bez toho stromku mi to už tak "zimní" doma nepřijde. Sice jsem nechala ostatní zimní výzdobu, ale ten stromek prostě dělá strašně moc, co se atmosféry týče :-)Žádné komentáře:

Okomentovat