čtvrtek 29. ledna 2015

Vajíčko jménem EOS

Nedávno jsem objevila malý zázrak jménem EOS díky kamarádce, která mi jej přivezla z Kanady. Je to malé, barevné, krásně voní,vypadá to jak vajíčko a je to balzám na rty. A není jen tak ledajaký. Má u mě velké plus a to fakt, že náplň je vyhnaná nahoru do malého kopečku. Lehce se tedy nanáší na rty a HLAVNĚ!, žádné zarývání nehtem do kelímku (což byl můj problém).A cože to tedy je? EOS znamená Evolution Of Smooth a pochází z Ameriky. Je to balzám, který je z 95 % organický a 100 % přírodní. Neobsahuje paraben ani vazelínu. Nabízeny jsou v mnoha vůních. I když výrobce nemá žádného oficiální distributora na náš trh, dají se již balzámy online sehnat. ALE POZOR! Je dobré si ověřit, kde nakupovat, protože na trhu se pohybuje i hodně faků, které způsobují i alergické reakce.

Cena v Kanadě se v přepočtu za jeden balzám pohybuje na cca 80 Kč. Na internetových obchodem zde okolo 160-199 Kč. Což některé vede k tomu, že ve snaze ušetřit kupují tyto fakové balzámy (aniž by to tušili) na ebayi a aliexpressu, ale právě zde jsou nabízeny často náhražky z Východu :-( Bohužel, tyto faky jsou na první pohled opravdu hodně podobné originálu.

U nás se dají koupit originály, co je mi zatím známo, na dvou internetových eshopech. A to kosmetika-usa.cz a balzamusa.cz. Z balzamusa.cz jsem jsi objednávala i já a opravdu přišly originály ;-)

Pro ty, co tápou v tom jak od sebe rozpoznat originál a fake, doporučuji následující článek, který je pěkně popsán i s vyzkoušeným efektem, co udělá na rtech fake:Žádné komentáře:

Okomentovat