Štítky

neděle 12. dubna 2015

Poklady z půdy

Přeji pěknou neděli všem. Dnes již odpočíváme, ale včera jsme poctivě pracovali. Manžel se zmínil, že na půdě viděl starou konev na mléko (ví jak mám ty staré věci ráda ;-). Tak jsem tam vylezla a nenašla pouze konev! Taky tam byly dvě dřevěné bedýnky a velký kotlík. 


A protože byl manžel včera celý den v práci, využila jsem toho, dala vše do auta a jela za ním na dílnu. Bedýnky jsem obrousila asi třemi různými nástroji, než se mi je povedlo dostat do nové podoby. Špína a prach v nich byly opravdu zažrané. Kotlík jsem očistila drátěným kartáčem a přetřela barvou, kterou jsem měla na lavičku. Bude sloužit na květiny venku. Konev jsme nedodělali, obrousili jsme ji co šlo, ale manžel měl nápad, že ji nechá u kamaráda očistit pískováním, tak uvidíme...


Bedýnku z latěk už máme doma, zatím jsem ji využila jen jako prostorovou dekoraci. Ale přemýšlím, že jí přidělám kolečka, mohla by pak sloužit na deky či časopisy. Bílá plná krabice ještě nemá využití. Možná do ní dám květiny..Čerstvým květinám na stole jsem dala na chvíli pokoj. Nějak mi přišlo, že jich bylo v poslední době dost. Takže jsem nechala na stole pouze rhipsalis a doplnila jej svíčkou a krásným srdíčkem, které jsem dostala od manželových rodičů ke svátku.
Žádné komentáře:

Okomentovat