Štítky

úterý 5. května 2015

Světlo - venkovní posezení část 1

Jak už jsem psala v předchozím příspěvku, plánuji změnu venkovního posezení, respektive jeho dokončení. Dlouho jsem nic nepřidala, ale ne, že bych se flákala ;-D Intenzivně pracuji na jednotlivých částech, jen jich ještě není moc hotových k ukázce. Například již tři dny renovuji starý příborník.... Co Vám již ale mohu ukázat, je světlo nad stůl. Je to opět DIY, jelikož hlavním heslem přeměny je "HLAVNĚ LEVNĚ"! ;-)

Je vyrobené z dřevěných špachtlí, které jsem domů nakoupila k jiné příležitosti a zůstaly mi. Jsou to klasické lékařské špachtle a na stínidlo světla jsem jich použila cca 150 ks. Jsou lepené tavnou pistolí. Šablonu jsou žádnou neměla, jela jsem tzv. "od oka". 

Jelikož jsme měli strach, aby klasická žárovka svým žárem nerozpustila lepidlo, chtěli jsme koupit LED žárovku. Její cena by však překonala cenu celého světla ( cca 250 Kč stále tato žárovka o příkonu 65 W), a tak jsme vzali úspornou žárovku za cca 100 Kč a uvidíme. Možná časem přejdeme přece jen na tu LED. Světlo svítí hezky přes špachtle, ale v praxi Vám jej ještě ukázat nemohu, to až bude viset nad stolem venku ;-)
Žádné komentáře:

Okomentovat